top of page

BİR FİKRİM VAR !!!

Diyaliz Hekimleri Derneği (DİHED) olarak  böbrek yetmezliği ve tedavileri alanında yaşanan sorunları saptamak ve çözüm oluşturmak için bu proje oluşturulmuştur.

Bu alandan hastalarımızın tedaviye ulaşmasında veya sizin sağlık hizmeti vermenizde yaşadığınız sorunları aşağıdaki form üzerinden derneğimize iletebilirsiniz. 

Derneğimiz tarafından sizden gelen sorun ve çözüm önerileriniz sınıflandırılıp düzenlemeler yapılarak bu sayfada yayınlanacaktır.

Takiben bu alanda paylaşılan konular derneğimizin WhatsApp grublarında  üyelerimizin bilgisine ve görüşlerine açılacaktır.

 

Sizlerden gelen görüşler dikkate alınarak konu hakkında bir çalışma raporu oluşturularak, ilgili kurumlara resmi yazışma ile iletilecektir.

 

İşlenen konular son durumu aşağıdaki form üzerinden üyelerimizin bilgisine sunulacaktır. Derneğimiz bu konuların bizzat takipçisi olacaktır.

Fikir veren üyelerimizin iletişim bilgileri sadece görüş alışverişi için kullanılacaktır. Fikir sahiplerinin iletişim bilgileri kesinlikle açıklanmayacaktır.

Fikirleri ile sisteme yön vermek isteyen üyelerimizin fikirlerini bekliyoruz.

FİKİRLER TABLOSU
Sorun ve Çözüm Önerileriniz
NE KONUDA GÖRÜŞ VERMEK İSTİYORSUNUZ?

Fikirleriniz bize ulaşmıştır.

Desteğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page